Wózki

WANNY I WÓZKI Z WKŁADAMI  Z TWORZYWA SZTUCZNEGO

Sprawdzone w zakładach w procesie wykończeniowym wyrobów włókienniczych. Posiadają one wszystkie brzegi zaokrąglone co uniemożliwia uszkodzenie wyrobów. Wykonane są z laminatu poliestrowo-szklanego (żywicy), z której również wykonane są np. przyczepy campingowe oraz łodzie. Cechą charakterystyczną wanien farbiarskich odróżniających je od standardowych wanien są nawiercone otwory, dzięki którym podczas używania ich w procesie wykończeniowym wyrobów spływa woda z materiału znajdującego się w wannie. W naszej ofercie znajdują się dwa rozmiary wanien, widocznych na poniższych zdjęciach. 

WANNY :

   

WÓZKI Z WKŁADAMI :

Wózki - SOLIDIUS

Wózki – SOLIDIUS

Na życzenie klienta możliwe są inne wymiary wkładów z tworzywa sztucznego. Do w/w wyrobów polecamy wózki transportowe na kółkach bardzo dobrej jakości (posiadające znak ISO) pompowanych gumowych, twardych lub poliamidowych. Owe wózki idealnie sprawdzają się w farbiarniach podczas nawijania tkaniny np. ze stabilizatora. Wymiary owych wózków z wkładami to około 1,9 m i 2,4 m.

 

 

REGAŁY MAGAZYNOWE

Owe regały wykonywane sa z profilów 50/30/3 i 30/30/2. Regały posiadaja podłogę wykonana z laminatu poliestrowego lub też blachy ocynkowanej co pozwala na łatwe i bezpieczne składowanie tkanin i dzianin. Podłoga w regale jest gładka z zawinięciami w dół. Regały te można piętrować poprzez zastosowanie stożkowych wykończeń.

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAMÓWIENIA SAMYCH WANIEN LUB WKŁADÓW Z TWORZYWA SZTUCZNEGO LUB TEŻ CAŁYCH KOMPLETÓW WRAZ Z WÓZKAMI TRANSPORTOWYMI.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz